czwartek, 13 stycznia 2011

W oparach absurdu

W tym temacie wiele nie trzeba pisać - najlepiej przekonać się samemu. Według nas kawiarnia jest absolutnym mistrzem wystroju, klimatu i wszystkiego co sprawia, że się tam wraca. Zapraszamy do zgłębienia tajemnicy tego lokalu! ( http://www.oparyabsurdu.pl/ - ul. Ząbkowska 6)

---
In fumes of absurd
There is not much to write about in this subject - it's best to find out on your own. We think this place rocks in term of decor, atmosphere and all that makes it the place you'll go back to.
Go and penetrate the mystery of this place! ( http://www.oparyabsurdu.pl/ - Ząbkowska 6 street)1 komentarz:

  1. Dziewczyny: wszystko bardzo fajnie, ciekawy pomysł, ale czy nie zauważyłyście tu samych "ochów" i "achów" i "najlepiej przekonać się samemu", za to niezwykle mało konkretów na temat kawiarni, które odwiedziłyście?
    Poza "bajecznym wystrojem, jakże klimatycznym" mało o czym piszecie. A przecież można: o lokalizacji, godzinach otwarcia, obsłudze, o menu i cenach, o tym co tam zjadłyście/wypiłyście i jak Wam to smakowało lub (jak czytałam, nie wszędzie jecie - nie dziwię się temu z resztą, bo szybko byście zbankrutowały) czy może zagadnęłyście innego klienta o jego wrażenia?
    Fajnie by było, żeby Wasz projekt coś wnosił, a nie tylko wychwalał pod niebiosa kawiarniane życie.

    OdpowiedzUsuń