poniedziałek, 28 lutego 2011

Pochwalmy niekonsekwencję!


Ta niewielka kawiarenka na Ochocie już z zewnątrz wygląda zachęcająco. Kolorowe menu i niewielki stolik z dwoma krzesłami zapraszają do środka. Kiedy wejdziemy wita nas bardzo przytulne wnętrze wypełnione starymi meblami i książkami oraz namalowane na ścianie roboty i statki kosmiczne. Dodajmy do tego sympatyczną atmosferę i gorącą czekoladę. Miejsce dobre też na spotkanie z przyjaciółmi - można pograć w różne gry takie jak scrabble.

ul. Grójecka 118 http://pn-cafe.pl/ :)
----
This little cafe in Ochota looks promising from outside. Colorful menu and small table with two chairs invites us in. When we enter, we see the cozy place, filled with old furniture, and old books, with robots and starships painted on the wall. You can't miss friendly atmosphere and hot chocolate. Good place for meetings with friends - you can play one of the games, like scrabble for example.

Grójecka 188 street http://pn-cafe.pl/ :)
8 komentarzy:

 1. Gdzie jest przycisk "lubię to" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z zewnątrz wygląda kompletnie niezachęcająco - jest w małym pawilonie handlowym między blokami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo tego, kolorowość tego miejsca nas zachęciła. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wygląda ciekawie..jadłyście coś?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pisze Ewa, taka kolorowa kawiarenka na tle szarych bloków wyróżnia się i zachęca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A co do pytania - nie stać nas na jedzenie we wszystkich miejscach, które odwiedzimy niestety xD Ale Ewa tam piła gorącą czekoladę, więc niech się wypowie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi czekolada bardzo smakowała, ale usłyszałam też opinię, że jest okropna(no po dodatkowym posłodzeniu cukrem, to przepraszam bardzo ;)).

  OdpowiedzUsuń